Rekonstrukce bytu - Mladá Boleslav, Jablonec, Liberec

rekonstrukce bytu jablonec

Rekonstrukce bytu-Liberec

rekonstrukce bytu libere

Rekonstrukce bytu-Jablonec

rekonstrukce bytu mladá boleslav

Rekonstrukce bytu-Boleslav

Přemýšlíte o rekonstrukci bytu? Jsme z libereckého kraje a vzhledem k dostupnosti příslušné vzdálenosti provádíme práce nejčastěji v Jablonci, Liberci, Mladé Boleslavi a přilehlých měst. Jsme řemeslníci, kteří zvládnou a úspěšně realizují všechny práce potřebné pro byt. Nebudeme zde uvádět termíny a ceny rekonstrukcí, protože jsou natolik individuální, že jakákoli informace by byla neserózní.

Rekonstrukce bytu od naši firmy má velmi široký pracovní záběr. Od osobní schůzky a zaměření objektu, vypracované cenové nabídky, až po samotnou rekonstrukci. Tím, že provádíme rekonstrukce bytu sami, aniž bychom najímali jiné řemeslníky, dáváme vám jednu zajímavou nabídku - nikdy se u vás nebudou pohybovat cizí pracovníci. Vše si uděláme sami, ve dvou, třech řemeslnících. Naši řemeslníci berou svoji práci velmi osobně a mají radost z dobře vykonané práce.

Co od rekonstrukce bytu lze očekávat? Především nové a pohodlné bydlení, dále pak celkové prosvětlení bytu novou výmalbou. Nebráníme se ani různým opravám a úpravám, pokud máme volný termín, klidně vám vyjdeme vstříc. Razíme zásadu, že rekonstrukce bytu by měla probíhat v souladu firma-zákazník, aby lidský přístup byl i v dnešní době v popředí.

V Liberci, Jablonci a Mladé Boleslavi je spousta bytů, které by si zasloužili přestavbu, mají staré jádro a jsou celkově nevzhledné. Staré, oprýskané, vytapetované  stěny je potřeba nejen vymalovat, ale také opravit, vybourat, vyštukovat, nebo obložit. Pro vás není přestavba bytu vůbec složitá, stačí se zbavit strachu z případných problémů. Nikdy nebudeme lhát a tvrdit, že se při rekonstrukci bytu žádný problém nevyskytne. Jsme jen lidé a je pouze na nás, jak budeme spolupracovat.....

abc-rekonstrukce.cz - rekonstrukce koupelny a bytu