Telefon: 724 026 747, 603 422 043

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu mladá boleslav
rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu mladá boleslav
rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu jablonec

 

Rekonstrukce bytu - Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav

Přemýšlíte o změně bydlení, rekonstrukci bytu? Pocházíme z libereckého kraje a vzhledem k dostupnosti příslušné vzdálenosti provádíme práce nečastěji v Jablonci, Liberci, Mladé Boleslavi a přilehlých měst. Jsme řemeslníci, kteří zvládnou a úspěšně realizují všechny práce potřebné pro rekonstrukci bytu. Nebudeme zde uvádět termíny a ceny rekonstrukcí, protože jsou natolik individuální, že jakákoli informace by byla neseriozní.

Rekonstrukce bytu od naši firmy má velmi široký pracovní záběr. Od osobní shůzky a zaměření objektu, vypracované cenové nabídky, až po samotnou realizaci, kdy se snažíme vyhovět zákazníkovi téměř ve všech požadavcích. Každý ví a chápe, co pojem rekonstrukce bytů znamená, proto můžete zavolat. Rekonstrukcí bytů jsme provedli už mnoho. A tím, že provádíme práce sami, aniž bychom najímali jiné řemeslníky, dáváme vám jednu zajímavou nabídku - při rekonstrukci se u vás nikdy nebudou pohybovat cizí pracovníci. Vše si uděláme sami, ve dvou, třech řemeslnících. Rekonstrukce provádíme od podlah, až po montáž sádrokartonu, dodávku standartních dveří a malování. Rozsah záleží pouze na Vás.

A co od rekonstrukce bytu lze očekávat? Především nové a pohodlné bydlení, dále pak celkové prosvětlení bytu novou výmalbou.

V Liberci, Jablonci a Mladé Boleslavi je spousta bytů, které by si zasloužili přestavbu, mají staré jádro a jsou jižý celkově nevzhledné. Pro vás není přestavba bytu či koupelny vůbec složitá, stačí se zbavit strachu z případných problémů. Nikdy nebudeme lhát a tvrdit, že se při rekonstrukci bytu žádný problém nevyskytne. Jsme jen lidé a je pouze na nás, jak budeme spolupracovat.

Sami si udělejte představu podle fotogalerie, nebo ještě lépe - stačí zavolat a my Vám s rekonstrukcí bytu, nebo rekonstrukcí koupelny můžeme poradit. Podívejte se i na náš partnerský web abcremesla.cz, navázali jsme spolu kvalitní spolupráci.

Rekonstrukce bytu a interérů - Jablonec - Liberec - Mladá Boleslav

Joomla templates by a4joomla