Telefon: 724 026 747, 603 422 043

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu mladá boleslav
rekonstrukce bytu jablonec rekonstrukce bytu mladá boleslav
rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu jablonec

 

 

!!! Více fotografií na facebooku !!!

Rekonstrukce bytu

Přemýšlíte o změně bydlení, rekonstrukci bytu? Pocházíme z libereckého kraje a vzhledem k dostupnosti příslušné vzdálenosti provádíme práce nečastěji v Jablonci, Liberci, Mladé Boleslavi a přilehlých měst. Jsme řemeslníci, kteří zvládnou a úspěšně realizují všechny práce potřebné pro byt. Nebudeme zde uvádět termíny a ceny rekonstrukcí,protože jsou natolik individuální, že jakákoli informace by byla neseriozní.

Rekonstrukce bytu od naši firmy má velmi široký pracovní záběr. Od osobní shůzky a zaměření objektu, vypracované cenové nabídky, až po samotnou rekonstrukci, kdy se snažíme vyhovět zákazníkovi téměř ve všech požadavcích. Každý ví a chápe, co pojem rekonstrukce bytů znamená, proto můžete zavolat. Rekonstrukcí bytů jsme provedli už mnoho. A tím, že provádíme rekonstrukce bytu sami, aniž bychom najímali jiné řemeslníky, dáváme vám jednu zajímavou nabídku - při rekonstrukci se u vás nikdy nebudou pohybovat cizí pracovníci. Vše si uděláme sami, ve dvou, třech řemeslnících. Naši řemeslníci berou svoji práci velmi osobně, dokonce je baví a mají radost z dobře vykonané práce. Rekonstrukce bytu provádíme od roku 1997 a provádíme rekonstrukce celého bytu, ať již ve starší zástavbě, nebo panelového domu. Od podlah, až po montáž sádrokartonu, dodávku dveří a malování. Rozsah záleží pouze na Vás. Na každou rekonstrukci bytu vypracujeme cenovou kalkulaci.

Liberec-Jablonec-Mladá Boleslav

Co ale rekonstrukce bytů opravdu obnáší? Obklady, omítky, dlažby, rozvody vody a odpadů, malování a podlahy, kompletní nová koupelna? Ano, dá se říct, že všechny práce v bytě menšího a středního rozsahu naši řemeslníci umí. Co od rekonstrukce bytu lze očekávat? Především nové a pohodlné bydlení, dále pak celkové prosvětlení bytu novou výmalbou.
Nebráníme se ani různým opravám a úpravám, pokud je čas, klidně vám vyjdeme vstříc. Razíme zásadu, že rekonstrukce bytu by měla probíhat v souladu firma-zákazník, aby lidský přístup byl i v dnešní době v popředí.

V Liberci, Jablonci a Mladé Boleslavi je spousta bytů, které by si zasloužili přestavbu, mají staré jádro a jsou celkově již nevzhledné. Rekonstrukce bytů je v současné době velmi populární. Staré, oprýskané, vytapetované stěny je potřeba nejen vymalovat, ale také opravit, vybourat, vyštukovat, nebo obložit. Pro vás není přestavba bytu či koupelny vůbec složitá, stačí se zbavit strachu z případných problémů. Nikdy nebudeme lhát a tvrdit, že se při rekonstrukci bytu žádný problém nevyskytne. Jsme jen lidé a je pouze na nás, jak budeme spolupracovat. Nemá cenu popisovat, co rekonstrukce bytu obnáší, spíše je v takovém případě nutná osobní prohlídka. Výhodou je, že se na jednom místě při celkové rekonstrukci bytů střídá malý počet řemeslníků, vlastně jen ti naši.

 

Sami si udělejte představu podle fotogalerie, nebo ještě lépe - stačí zavolat a my Vám s rekonstrukcí bytu, nebo rekonstrukcí koupelny můžeme poradit. Podívejte se i na náš partnerský web abcremesla.cz, navázali jsme spolu kvalitní spolupráci.

Rekonstrukce bytu a interérů - Jablonec - Liberec - Mladá Boleslav

Joomla templates by a4joomla