Telefon: 724026 747, 603 422 043

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekonstrukce koupelny - Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav

 

koupelna liberec rekonstrukce koupelny liberec rekonstrukce koupelny jablonec
rekonstrukce koupelny liberec,jablonec rekonstrukce koupelny mladá boleslav rekonstrukce koupelny mladá bolelsav,liberec

 

Koupelny přestavujeme včetně kompletních instalatérských a obkladačských prací. Přizpůsobíme se Vašim možnostem a navrhneme komplexní řešení. Pomůžeme Vám vybrat nové vybavení, které jsou v současnosti moderní. Po skončení vejdete do koupelny a my bychom byli rádi, aby jste byli mile překvapeni.

Rekonstrukce koupelny provádíme ve všech typech bytových koupelen, panelákového jádra, i v rodinných domech. Dokážeme je přestavit od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení luxusní. Koupelny jsme předělali v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi či dalších blízkých měst velké množství - sami se můžete udělat si o naši práci udělat obrázek. Práci z pravidla stihneme za 3 týdny od dne započaté práce. Jen prosím pozor - nikdy nechtějte od nás práci provádět rychle na úkor kvality. Každá rekonstrukce má svůj pracovní postup a její urychlení znamená odfláknutí a do toho se nám nechce.... Například při vyrovnání stěn a podlahy. Musí se dodržet určitý pracovní postup, jinak bude při finalním lepení obkladů vše vidět a nikdy nebudou obklady rovné. Nebo při nanesení hydroizolace, musí se nechat pořádně uschnout, jakmile neuschne, může se stát, že voda zateče a může se celá koupelna předělávat znovu.

A jak to celé bude probíhat? Přijedeme se na "starou" koupelnu podívat, vypočítáme kalkulaci za novou a po odsouhlasení obou stran, začneme se samotnou rekonstrukcí koupelny. V případě přestavby jsou nutné nové rozvody vody, elektřiny, odpadu, dlažeb a obkladů. Samotné bytové jádro zdíme za pomocí Ytong tvárnic. Velmi účinnými pomocníky se vám stanou správně použité osvětlení. Novou koupelnu doslova oživí nasvícení bodovými světly.

Nezanedbatelnou výhodou je, že naši řemeslníci zvládnou všechny práce, co se rekonstrukce týče. Nikoho si nenajímáme, žádné subdodávky-kromě elektrikáře.

Na fotografie se můžete podívat i na náš partnerský web abcremesla, se kterým velmi úzce spolupracujeme.

tel. 724 026 747, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Joomla templates by a4joomla