Telefon: 724026 747, 603 422 043

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rekonstrukce koupelny

Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav

 

koupelna liberec rekonstrukce koupelny liberec rekonstrukce koupelny jablonec
rekonstrukce koupelny liberec,jablonec rekonstrukce koupelny Stráž nad Nisou rekonstrukce koupelny mladá bolelsav,liberec

 

Koupelny přestavujeme včetně kompletních instalatérských a obkladačských prací. Přizpůsobíme se Vašim možnostem a navrhneme komplexní řešení. Pomůžeme Vám vybrat nové vybavení, které jsou v současnosti moderní. Po skončení vejdete do koupelny a my bychom byli rádi, aby jste byli mile překvapeni.

Rekonstrukce koupelny provádíme ve všech typech bytových koupelen, panelákového jádra, i v rodinných domech. Dokážeme je přestavit od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení luxusní. Koupelny jsme předělali v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi či dalších blízkých měst velké množství - sami se můžete udělat si o naši práci udělat obrázek. Práci z pravidla stihneme za 2-3 týdny od dne započaté práce. Jen prosím pozor - nikdy nechtějte od nás práci provádět rychle, tzv. "hurá stylem" na úkor kvality. Každá rekonstrukce má svůj pracovní postup a její urychlení znamená odfláknutí.... Například při vyrovnání stěn a podlahy-toto nelze nijak urychlit, musí se dodržet určitý pracovní postup, jinak bude při finalním lepení obkladů vše vidět a nikdy nebudou obklady rovné. Nebo při nanesení hydroizolace, musí se nechat pořádně uschnout, jakmile neuschne, může se stát, že voda zateče a může se celá koupelna předělávat znovu.

A jak taková rekonstrukce koupelny vypadá? Přijedeme se na "starou" koupelnu podívat, vypočítáme kalkulaci za novou a po odsouhlasení obou stran, začneme se samotnou rekonstrukcí koupelny. V případě přestavby jsou nutné nové rozvody vody, elektřiny, odpadu, dlažeb a obkladů. Samotné bytové jádro zdíme za pomocí Ytong tvárnic. Velmi účinnými pomocníky se vám stanou zrcadla a správně použité osvětlení. Novou koupelnu doslova oživí nasvícení všech míst, kde se pohybuje vodní hladina, jako je vana nebo umyvadlo. Mezi další oživení se počítají sádrokartonové podhledy například s bodovým světlem.

Nezanedbatelnou výhodou je, že naši řemeslníci zvládnou všechny práce, co se rekonstrukce týče. Nikoho si nenajímáme, žádné subdodávky-kromě elektrikáře.

Na fotografie se můžete podívat i na náš partnerský web abcremesla, se kterým velmi úzce spolupracujeme.

rekonstrukce koupelny - Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Mnichovo Hradiště

tel. 724 026 747, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Joomla templates by a4joomla