Obkladač, malování, opravy, štuky

Na trhu je opravdu velké množství obkladů a dlažeb, dnes už nejde o prodejce, ale hlavně o to, kdo je dobrý a poctivý řemeslník.

Při pokládání dlažby je téměř pravidlem nutnost použití samonivelační stěrky, která sice podlahu o něco prodraží, ale jiným způsobem nezískáte rovinu. Oba postupy jsou důležité pro kvalitní položení dlažby.

Někteří zákazníci nám určí finanční limit a výběr druhu obkladů a dlažby nechají na nás, někteří si je sami vyberou, my dodáme vyrovnávací, lepící a spárovací hmoty.

Naše firma Vám zajistí veškeré obkladačské práce, obkládáme koupelny, schody, podlahy a další. Za každého kvalitního obkladače mluví jeho práce. To je asi to nejdůležitější kritérium a měřítko, jak poznat, zda je obkladač skutečně profesionál. Nejlepší je, pokud obkladač může poskytnout ukázku provedených obkladačských prací. Levný obkladač se vám totiž může ve finále prodražit více, než celá renovace koupelny, pokud bude třeba práci po někom jiném předělávat.

Obklady a dlažby viniknou nejlepe při rekonstrukci koupelny, kde je největší rozdíl, mezi starýmy a novým obklady a novou výmalbou.

Joomla templates by a4joomla